teşekkürler emeginize sağlık

FaweRR

@pasa_mahmut

Rica ederim.

mdrs95

arkadaşlar bende sorun duzelmedı 2. kez deniyorum emın olmaya calıstım fıfanın kurulu oldugu yerdekı game suport bıde dll dosyası vardı onları degıstım dım tempdekılerle. data db ye gırıyorum '' fifa_ng_db.db.bak '' orda bu dosya yok ama temp dekı data dbde var olmaması mı lazım yanı normal olan o mu yoksa o dosyayıda dırek ıcıne atayımmı tempden yada en bastan mı deneyım son olarak ılk deneyısımde yas sorunun cozuldumu dıe kaydımı sılmıstım yenı kayıttada sorun devam edınce sıldıgıme pısaman oldum denemeden sorunun cozulup cozulmedıgı anlasılabılırmı ona gore yenı kayıt acaacam lutfen yardımacı olun sımdıden saolun

fikret15

hotfile linki ölü kardeş.. Link silinmiş... Biri paylaşabilir mi?

FaweRR

hotfile linki ölü kardeş.. Link silinmiş... Biri paylaşabilir mi?

linki yeniledim..

http://hotfile.com/dl/82198211/3cad034/fifa_11_Menejer_mod_ya_sorunu_cozum_db.rar.html

CaeNs

Main Database'e Tıkladığımda böyle bir sorunla karşılaştım. Data'nın içerisindede dediğin klasör oluşmadı ? Yardımcı olursan sevinirim

Edit : Sorunu çözdüm. Windows 7 kullanıcıları DBM 11 Programının masaüstü kısayoluna sağ tıklayarak ''Yönetici Olarak Çalıştır'' a tıklasın sorun ortadan kalkıyor.

Son olarak bir sorum var. Ben programı açıp main database dediğimde belgelerimdeki fifada oluşması gereken db klasörü Yerel Disk C nin içindeki fifada oluştu. Tüm Kurulumu ordan yaptım bir şey farkedermi ?

« Önceki Sayfa Sonraki Sayfa »

Copyright ©2001 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Özel Teşekkür: sistemhost.com